EUROTRAVEL GROUP OÜ 
on reise korraldav firma, asutatud 1996a.
Kasuliku info all leiate kõik võimaliku teabe, et Teie reis mööduks mugavalt ning lihtsalt. Soovime Teile parimaid elamusi!

– Reisile registreerimine.

Võimalik registreeruda telefoni või e-posti teel. Registreerimisel vajalikud andmed (reisi nimetus, kuupäevad, reisija ees- ja perekonnanimi, isikukood, kontakt, laevareiside puhul ees- ja perekonnanimi, sünniaeg ja passi/ID-kaarti number veel lisaks ). Registreerimine eeldab, et iga reisija on tutvunud reisikava ja reisitingimustega.

– Reisi eest tasumine.

– Tasuda peale broneerimist 3 päeva jooksul (broneerimisel bussis kohad). Esimene ettemaks 60-100 eur reisijalt ning kogu summa (tervisekindlustus, 2-ne majutus jms.) tasuda vähemalt 3 nädalat enne reisi. NB! Enne reisi väljumist vähemalt 2 nädalat saadame nn. reisilisa ja bussikohtade plaani). Reisilisas on märgitud väljasõidu aeg, koht jms. Tasumine toimub kas pangaülekandega Eurotravel OÜ, a/a EE391010220056001014 (SEB) või sularahas meie büroosse. Ärge unustage selgitusse märkida reisi nimi, aeg ja reisijate nimed!


Soovitusi reisimiseks:

Väga tähtis on reisiks ettevalmistamine, selleks soovitame:

 • Lugege hoolikalt läbi reisikirjeldus (marsruut, majutus, toitlustamine, mis on hinnas ning mida tuleb tasuda kohapeal) ja küsimuste tekkimisel pöörduge reisibüroo poole. Enne väljasõitu kontrollida üle reisi väljasõidu aeg ja koht!
 • Tehke endale selgeks bussireisi eripära .Arvestage, et peatusi saab teha 2,5 – 3,5 tunni järel ja see nõuab kannatlikku meelt ja mõistmist. Tihedamad peatused võivad seada ohtu reisiplaani.
 • Riietus ja samuti jalanõud võiksid olla kerged ja mugavad ning samuti ilmastikuga sobiv (vihmakeep, õhtuks soojemad riided). Sõidu mugavamaks muutmiseks on soovitav võtta kaasa väike peapadi.
 • Käsipagasisse, mille bussisalongi kaasa võtate, võiks paigutada ainult bussireisil vajaminevad isiklikud tarbeesemed, dokumendid, väärtesemed.
 • Kui soovite reisile kaasa võtta rohkem toiduaineid (kindlasti veel kruus, nuga, lusikas, kahvel, veekeetja) esimeseks päevaks siis paigutage varutoit koos muu pagasiga bussi alumisse pagasiruumi, sest seal on ka jahedam. Arvestage tollireeglitega!
 • Kindlasti ärge unustage kaasa võtmast vajalikke ravimeid!
 • Bussis liikumiseks valige aeg, kui buss sõidab ühtlase kiirusega linna- ja asulavälistel teedel. Bussi sõidu ajal pole lubatud vahekäikudes seista, seda eriti selg sõidusuunas.
 • Ebameeldivuste vältimiseks, mis tekivad pikkadel reisidel bussi tualeti intensiivse kasutamise tagajärjel, soovitame Teil kasutada bensiinijaamades ja piiriületuskohtades asuvaid tualette. Läbivate maade peenraha võiks juba Eestist kaasa võtta!
 • Peatuskohtades ja puhkepauside ajal ärge jätke oma käsipagasit ja muid väärtuslikke esemeid bussi järelvalveta – bussipersonal ei saa vastuda selle kadumise ja varastamise eest.
 • Püüdke alati kinni pidada kokkulepitud kellaaegadest, sest iga minut on teiste arvelt ning samuti austusest kaasreisijate vastu.
 • Firma ei saa vastutada sõidugraafikust kõrvalekaldumise eest, mis on tingitud halbadest ilmastikutingimustest, liiklusoludest jm. firmast sõltumatutest asjaoludest.
 • Bussis on suitsetamine rangelt keelatud, selleks otstarbeks tehakse iga 2,5 – 3,5 tunni järel peatusi. Samuti pole lubatud alkoholi liigtarvitamine.

Soovitusi reisi õnnestumiseks:

 • Kõigil reisil tekkivate probleemide ja ettepanekutega pöörduge koheselt bussijuhi või giid/reisisaatja poole.
 • Soovitame enne reisile minekut vormistada tervise-ja / või reisitõrkekindlustuse.
 • Eelnevalt kontrollida sõiduks vajalikke dokumentide (viisa, ID-kaart, passi kehtivus vähemalt 3 kuud, kindlustus, valuuta/Eur, kohalikud rahad, pangakaarti jm.) olemasolu. Euroopa piires saab reisida ID – kaaardiga.
 • Bussireis on ettearvamatu seiklus ja peab valmis olema kohtuma ootamatustega. Arvestage kaasreisijatega ja hoidke rõõmsat meelt ja optimismi. Sõidu mitmekesisemaks muutmiseks pakume Teile vaadata filme!

NB! Majutused hotellides **-***, Premiere Classe hotellides . Hommikusöögid  Premiere Classe hotellides sisaldavad kohvi, mahla, moosi ja saia.

NB! Väljasõitudega Tallinnast, Tartust ja Pärnust.

LIITU UUDISKIRJAGA!

Et saada parimaid pakkumisi ning kursis olla meie tegemistega!